KONST / Litografier / Litografi 8102136
nr 810 2136
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), 5/130, signerad, motivets mått: 40x47
Kondition: oramad
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:52:39
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr